breadcrumbs_revolution_theme

Асортимент нашої продукції.

В асортимент нашої продукції входять сітка тканинна (в т.ч. сітка нержавіюча, сітка латунна (полутомпаковая), сітка нікелева, сітка мідна - в тому числі мікронна сітка, фільтрова сітка, сітка для екранування приміщень, сітка для свердловин, сітка для борошномельної промисловості , сітка для вібросита і ін.), сітка зварена, сітка зварена в полімерному покритті, сітка зварена армована, дріт високолегована (дріт нержавіюча і зварювальний нержавіюча дріт), рукав сітчастий нержавіючий; дріт ніхромовий (в т.ч. дріт ніхромовий для нагрівальних елементів, дріт ніхромовий для елементів опору), дріт фехраль і т.д.

Співпраця і потреби клієнта

Колектив нашої компанії - команда висококваліфікованих, цілеспрямованих, однодумців, які допоможуть Вам і підберуть оптимально вигідні рішення.

Ми завжди готові надати Вам будь-яку вичерпну технічну інформацію - яку сітку підібрати, щоб фільтрація була потрібної якості, який армопояс найбільш оптимальних в Ваших умовах - і багато іншого ...

Наші співробітники проконсультують Вас по вибору необхідного товару, оброблять Вашу заявку і організують своєчасну поставку замовленої продукції зі складу.

При знайомстві з нашою компанією Ви побачите, що в основу своєї діяльності ми поклали найважливіші принципи перспективного розвитку:

  • співпраця повинна бути довгостроковою і взаємовигідною;
  • партнери повинні взаємно довіряти один одному;
  • чіткі договірні відносини є запорукою взаємної поваги;
  • інтереси клієнта повинні бути дотримані з максимальною повнотою;
  • якість товару має бути безперечним.

Якщо Ви все це прочитали і вирішили зв'язатися з нами, знайте - Ви придбали надійного партнера!

Якість і цінова політика

Вся наша металопродукція гідної якості - і вона варта Вашої уваги. Постійний контроль реалізованої продукції дозволяє нам надати власну гарантію якості.