Матеріал сітки: Виготовляється з низьковуглецевих марок сталі типу (1-2) кп, (1: 2) пс, (1-2) сп.

Застосування сітки: Колючий дріт застосовується для спорудження різних видів огорож і перешкод.

Додатково про сітку: Для захисту від корозії має цинкове покриття з пасивувати плівкою. Поставляється в мотках масою 25-40 кг. Якщо на вашому об'єкті варто колючий дріт, - ви заощадите матеріальні і людські ресурси на охорону об'єктів.

Дротяні загородження з колючого дроту: сфера застосування

Обгородити паркан колючим дротом воліють як приватні особи, так і різні організації. Використання колючого огорожі дозволяє заощадити чимало коштів на охорону об'єктів, виступаючи в якості непереборної перешкоди для зловмисників.

Колючий дріт успішно застосовують в якості огорожі:

  • для захисту с / г ділянок від домашньої худоби і диких тварин;
  • в приватному секторі для охорони дачних ділянок;
  • в будівництві для захисту від вторгнення сторонніх;
  • на промислових територіях для огорожі території, складів і т. п .;
  • на військових об'єктах для охорони зброї, боєприпасів та ін .;
  • в органах виконання покарань.

На такий матеріал, як дріт колючий ціна цілком доступна, при цьому її ефективність дуже висока, що пояснює популярність цього виду дротяних огорож.

Колючий дріт (Україна, м.Харків) від компанії «Інтера» широко використовується в сільському господарстві, тваринництві, промисловості та лісівництві. Вона показує відмінні характеристики при експлуатації, має доступну вартість і високу якість.

Фізичні властивості матеріалу

Як матеріал виготовлення виступають низьковуглецеві марки стали. Зверху для захисту від корозії сітка має спеціальне цинкове покриття.

Колючий дріт має такі властивості:

  • міцністю;
  • стійкістю до пошкоджень і корозії.

При цьому дріт проста в установці: впоратися з кріпленням зможе навіть непрофесіонал. Після установки вона не потребує будь-якого технічного обслуговування.

Колючий дріт - купити для захисту об'єкта

Колючий дріт можна використовувати як для влаштування зовнішніх огороджень, так і для поліпшення захисних властивостей вже встановлених огорож з дерева, металу або бетону. Такий колючий бар'єр здатний багаторазово посилити заходи безпеки для захисту будь-якого об'єкта.

Колючий дріт ускладнює вторгнення на об'єкт сторонніх. Гострі шипи, розташовані на дроті, не дадуть пройти крізь перешкоду без хворобливих відчуттів і отримання ран.

При будівництві загородження дріт необхідно прикріпити зверху на суцільному паркані або на сітці-рабице. Щоб ще ускладнити подолання бар'єру, рекомендується робити секції дроту похилими.Новинка
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)