Дріт нержавіючий

Дріт нержавіючий (дріт нержавіюча сталь) проводиться відповідно до ГОСТ 18143-72, цей стандарт поширюється на дріт з високолегованої корозійностійкої і жаростійкої стали. Дріт повинна виготовлятися з наступних марок стали: 12х13, 20Х13, 30Х13, 40Х13, 08Х18Н10 (AISI 321), 12Х18Н9, 12Х18Н9Т, 12Х18Н10Т і деяких інших згідно ГОСТ 5632-72, також із застосуванням зарубіжних сталей - аналогів позначаються AISI, з різними цифровими індексами . Нержавіюча дріт може поставлятися холоднотянутой, термічно обробленої, оксидированной з квітами мінливості, нормальної або підвищеної точності.

Сортамент дроту складається з діаметрів від 0,20 мм до 7,50 мм. Для виробництва малих діаметрів, від 0,20 до 1,00 мм, використовується тільки дріт підвищеної пластичності, з наступних марок сталей: 08Х18Н10 (AISI 321), 12Х18Н9Т, 12Х18Н10Т, яка має відносне подовження 25%, при розрахунковій довжині зразка 100 мм.

Весь сортамент нержавіючої високолегованої дроту, що виготовляється згідно ГОСТ 18143-72, застосовується у виробництві сіток плетених фільтрових і сітки рабиці. Ткані сітки, виготовлені з такого дроту, застосовуються в якості фільтрів для хімічно агресивних рідин і газів. Нержавіюча рабиця використовується у виробництві захисних і декоративних панелей, огорож, де необхідна багаторічна експлуатація, в умовах агресивних середовищ або атмосфери.

Як купити дріт нержавіючу?

Дріт нержавіючий, ціна якої залежить від товщини і в меншій мірі від марки стали, завжди знаходиться на складі в широкому асортименті. Виготовлена відповідно до ГОСТ 18143-72, або інших нормативних документів, вона має високу якість. Купити нержавіючу дріт можна з наявності. У разі відсутності необхідного сорту на складі, ми в найкоротші терміни доставимо необхідний діаметр дроту зі сталі потрібного складу.

Наші кваліфіковані співробітники нададуть допомогу в правильному підборі дроту. У розділі "Контакти", представлена вся необхідна інформація для зв'язку, отримання додаткової консультації та замовлення необхідного сортаменту дроту.

Матеріал дроту: високолегована корозійностійка.

Застосування дроту: виготовлення сіток і ін. Продукції.

Додатково про дроті: дріт високолегована корозійностійка ГОСТ 18143-72 та ін .; дріт марок 12Х18Н10Т, AISI 321, AISI 304 і ін.

Сітка нержавіюча

Сітка нержавіюча являє собою дротове виріб тканного переплетення, яке представлено у вигляді різного розміру квадратних осередків. Проводитися вона може, як в листах, так і в рулонах. Для виробництва нержавіючої сітки може використовуватися кілька видів матеріалу - низкоуглеводная сталь і нержавіюча сталь.

Сірка нержавіюча за методом виробництва поділяється на плетену, кручену, зварену і тканную.

Кручена сітка виготовляється шляхом скручування сусідніх рядів. Для виробництва тканинної нержавіючої сітки необхідно переплести поздовжні і поперечні ряди дроту. Плетена сітка виходить при послідовному вплетеними спіралей один в одного.

Також нержавіюча сітка може класифікуватися за формою осередків, розрізняють ромбическую, квадратну, шестигранну і трапецевидную нержавіючу сітку.

Нержавіюча сітка має величезну кількість способів застосування.

  • Вона використовується в харчовій промисловості, будівництві, машинобудуванні
  • За допомогою неї промивають грунт при видобутку нафти і марганцю
  • Вона використовується при теплоізоляції труб і різного промислового устаткування
  • Чи стане корисною при сушінні і зневодненні сипучих матеріалів, а також для їх просіювання

Основною перевагою нержавіючої сітки вважається довговічність і міцність.Хіт Новинка
Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)