Сітка просічно-витяжна

Суцільнометалева просічно-витяжна сітка виготовляється з цілого листа металу, методом просічки, з одночасним розтягуванням або з більш тонких рулонних металевих стрічок довжиною до 30 м. В результаті виходить сітка з ромбічними отворами, розташованими в шаховому порядку, об'ємна, за рахунок деформації при розтягуванні. Залежно від товщини листа і розміру просечки, можна отримувати сітку, з різною жорсткістю і міцністю, для застосування в багатьох галузях народного господарства.

Сітка просічно-витяжна, виготовлена з металу товщиною від 0,50 до 1,50 мм, застосовується, як армуючої, для опоряджувальних робіт у будівництві. При її використанні виконуються наступні технологічні операції:

  1. Штукатурні роботи, на поверхнях з різнорідних матеріалів, що мають різний коефіцієнт температурного розширення.
  2. Шпаклювальні роботи, на фасадах та інших поверхнях, що зазнають агресивна дія несприятливих факторів.
  3. Заливка різних цементних стяжок і підлог, що самовирівнюються.
  4. Гідроізоляція, виконувана рідкими розчинами.

 Просічно-витяжна сітка, з більш товстого металу 2-6 мм, використовується для виготовлення декоративних панелей, огорож. Має привабливий зовнішній вигляд і добре забарвлюється емалями в різні кольори. Сітка просічно-витяжна, з металу товщиною 4-6 мм, ще може називатися просічно-витяжний лист, згідно ТУ36.26.11-5-8. Застосовується в промисловості і будівництві для створення технологічних настилів і сходових ступенів. На цій посаді має хороші протиковзкі властивості, за рахунок обсягу від розтяжки і гострих кромок металу від просечки. Також може використовуватися для створення деталей малих архітектурних форм і в будівельній архітектурі, як дизайнерських елементів, при виготовленні сит, в технологічному обладнанні для просіювання різних твердих речовин.

Як купити просічно-витяжну сітку?

Купити просічно-витяжну сітку або лист Ви можете звернувшись до нас, за реквізитами зазначеним у розділі «Контакти». Кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати потрібний режим, оптимальний для вирішення поставлених завдань. Якість нашої продукції є, традиційно, високим. Ми дорожимо своєю репутацією.

Матеріал сітки: листовий метал з: холоднокатаної сталі, оцинкованої сталі, нержавіючої сталі.

Застосування сітки: штукатурні роботи; настили і ступені маршових сходів; огорожу садових і дворових ділянок, балконів, альтанок, веранд, квартир, сходових маршів, опалювальних батарей; вольєри для тварин; просіювання подрібненої породи; в якості арматури.

Додатково про сітку: Виготовляється в рулонах і листах.

Також у нас великий вибір і інших сіток, наприклад, в наявності є штукатурна сітка

Лист просічно - витяжної

Лист просічно-витяжної виготовляється за спеціальною технологією зі звичайного металевого листа методом просічки з подальшою витяжкою. Щоб знизити всілякі деформації просічно-витяжного листа його прокочують через спеціальні пресуючі валки. Таким чином, знижується фактурність сітки, і метал стає більш стійким до різних деформацій. Завдяки правильній технології виготовлення просічно-витяжні листи мають високі показники жорсткості, що дуже важливо. Даний матеріал досить стійкий до впливу навколишнього середовища і може виготовлятися з різною стали.

Сфера застосування просічно-витяжних листів

Просічно-витяжні листи застосовуються для різноманітних завдань, основні сфери використання - будівництво, дизайнерське оформлення, промислове виробництво.

Ці листи застосовуються для виготовлення сходинок, сходів, переходів, парканів, огорож. Також, він широко використовується в якості арматури, при просіюванні подрібненої породи.

Крім того, ці листи застосовуються при закладенні вентиляційних і оглядових вікон в верстатах, сільгоспмашинах, для виготовлення крепі і створення різних огорож.

ЦПВС сітка

ЦПВС сітка виготовляється з використанням нержавіючого листа або ж листа холоднокатаної сталі. Процес виготовлення ЦПВС сітки полягає в одночасній просічками і витяжці листового металу. Завдяки такій технології зберігається міцність, гнучкість і цілісність сітки.

Що стосується оцинкованої штукатурної сітки ЦПВС, вона виготовляється без зварювання, тому не схожа на всі сталеві сітки будівельні.

Незважаючи на невелику вагу, ЦПВС сітка має відмінну міцність і високі якісні показники. Крім цього вона добре прилягає до стіни, еластична і легко піддається згинанню.

Незважаючи на те, що прорізи сітки ЦПВС - без антикорозійного покриття, все ж вона захищена від окислення завдяки наявності молекул цинку. Тобто, термін служби сітки ЦПВС повністю залежить від того, який шар цинку знаходиться на поверхні листового металопрокату.

ЦПВС сітка має хороші якісні показники, тому має досить широку область застосування. Вона може використовуватися для обробки вентиляційних каналів, для технологічних огорож, для огорож веранд і альтанок.

Ця сітка має цілу низку переваг, що робить її затребуваним матеріалом. Вона проста у використанні, має привабливий зовнішній вигляд, володіє міцною структурою, еластична, воздухопроніцаєма.Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)