Сітка зварна

Плетіння сітки: Сітка зварна

Матеріал сітки: для виготовлення цієї сітки зварної використовується низьковуглецевий дріт в полімерному покритті

Застосування сітки: Сітка зварна в полімерному покритті використовується для виготовлення огорож дачних і присадибних ділянок; каркасів парників і теплиць; кліток для утримання птахів; клітки для утримання хутрових звірів; кріплення цегляної кладки

Додатково про сітку: колір покриття цієї зварної сітки - зелений. Виготовляється сітка зварена в рулонах і листах. Максимально допустима ширина зварної сітки - 2000 мм.

Зварна сітка з полімерним покриттям створюється з взаємно перпендикулярній дроту, точковим зварюванням з'єднаної в місцях перехрещення. Дріт-основа зазвичай має круглий перетин і проводиться з низьковуглецевої холоднотянутой стали. Причому ПВХ-покриття наноситься вже після зварювання сітки. Така обробка поверхні дозволяє істотно підвищити його антикорозійні властивості. Полівінілхлорид міцно, на молекулярному рівні зчіплюється з металом, за рахунок чого досягається надзвичайна стійкість покриття до впливу високих і низьких температур і збереження початкового кольору як мінімум протягом п'яти перших років експлуатації. Крім того, полімерну сітку відрізняє ще одну корисну властивість - її не потрібно додатково оцинковувати. Тобто кінцева вартість виготовлених з неї виробів порядком знижується.

Сфера застосування сітки зварної в полімері

Зварна полімерна сітка може успішно застосовуватися в присадибних господарствах, на спортивних і будівельних майданчиках. Підходить для виготовлення каркасів парників і теплиць, для зміцнення цегляної кладки.

Найпоширеніший спосіб використання матеріалу - паркан із сітки зварної. Його можна встановлювати на дитячих майданчиках, футбольних полях і тенісних кортах, а також на будь-яких інших ділянках господарського призначення.

Також нерідко застосовується зварна сітка для клітин, призначених для утримання сільськогосподарської птиці та хутрових тварин. Тут знову позитивну роль відіграють механічна міцність і хімічна стійкість ПВХ. Завдяки останньому така клітина виявляється несхильною агресивної дії сечі і калу домашніх тварин. А значить, прослужить досить довго.

Асортимент зварної сітки

Купити сітку зварену можна в листах або рулонах, максимальна ширина яких становить 2 м, а довжина - до 30 м.

Наявна в асортименті сітка може відрізнятися діаметром дроту-основи і розмірами вічок. Тобто відстанню між сусідніми дротами, поперечними і поздовжніми. Це відстань може бути від 13 х 13 мм до 100 х 50 мм. Також в широкому діапазоні (від 0,66 до 2,5 мм) варіюється і товщина дроту-основи.

Вартість зварної сітки

Крім широкого спектру застосування відрізняє такий матеріал як зварна сітка ціна, завжди дуже вигідна і демократична. Особливо якщо враховувати гарантовано довгий термін її експлуатації.