Сітка нержавіюча фільтрова галуном плетіння П56, П 72

Сітка нержавіюча фільтрова П 56 застосовується при виробництві фільтрів для води. Вона виготовлена з нержавіючої дроту марки АISI 304. Особливістю цієї сітки полягає в галуном плетіння, воно без просвітів в осередках. Вода проходить через неї під тиском і сітка фільтрує її від частинок бруду, піщинок, і інших домішок

Сітка нержавіюча фільтрова П 56 - застосування:

  • Сітка нержавіюча фільтрова необхідна для фільтрації рідин, газів, повітря.
  • Сітка нержавіюча фільтрова знайшла застосування при зневодненні і сушінні розчинів і фільтрації під тиском.
  • Сітка нержавіюча фільтрова знайшла широке застосування також при очищенні повітря і газів.

Додатково про сітку тканої фільтрової: сітка нержавіюча ГОСТ 3187-72; сітка латунна (полутомпакі Л80) ГОСТ 3187-72; сітка одинарна і подвійна; сітка полотняна і саржева. Сітка нержавіюча фільтрова виготовляється з різних видів дроту. Для плетіння використовується дріт діаметром від 0.12 до 1.2 мм. Виготовлення сітки виконується трьома видами переплетення, що передбачено в ГОСТ 3187-72 Сітки дротяні ткані фільтрові, і позначається: П - полотняного переплетення; З - саржевого переплетення односторонні; СД - саржевого переплетення двосторонні. Існує додаткове, не передбачене в нормативної документації, назва для сітки з полотняним переплетенням - сітка ткана з квадратними осередками.

Для плетіння сітки застосовуються вуглецева або нержавіюча дріт. На вимогу споживача, ГОСТ 3187-72 передбачає можливість виготовлення сітки з інших видів дроту. Це може бути дріт з різних металів і сплавів, а також, що має покриття. Позначається типорозмір сітки за кількістю дротів основи на дециметр із зазначенням матеріалу. Наприклад: сітка фільтрова, полотняного переплетення, номер 48, з низьковуглецевого дроту - сітка П48-НУ-1 ГОСТ 3187-76. Сітка ткана нержавіюча позначається аналогічно: сітка П48-12Х18Н9Т-1 ГОСТ 3187-76, вона повністю ідентична першої, але виготовлена з нержавіючої дроту.

Сітки виготовляються шириною полотна від 600 мм до 2000 мм. Край може мати ущільнене плетіння, для закріплення, або загнуті кінці дротів. По довжині шматка в рулоні, існує обмеження - він не може бути менше 1000 мм, а для номерів сітки від 120 до 200, не менше 200 мм. У будь-якому випадку, покупець може замовити цілий шматок полотна сітки, якщо це здійснимо технологічно і не виходить за вимоги ГОСТ.

Областю застосування цих сіток є процеси фільтрації, зневоднення або сушіння різних середовищ. Це можуть бути гази і рідини, суспензії, в залежності від хімічної агресивності яких і вибирається матеріал. Номер сітки вибирається за розміром твердої частинки, яку необхідно вловити. Слід пам'ятати, що чим більше цифра в позначенні сітки, тим тонше дріт з якої вона виготовлена і відповідно менше розмір осередку.

Пропоновані сітки, виготовлені за вимогами і в повній відповідності з ГОСТ 3187-76 «Сітки дротові ткані фільтрові». Вони мають високу якість, як і матеріали з яких виготовлені. Ми гарантуємо кваліфіковану консультативну допомогу в підборі необхідної Вам сітки, в залежності від технологічного процесу, для якого вона призначена.

Нержавіюча сітка

Сфера використання - досить широка. Використовується вона для фільтрації газів або розчинів, сушіння або зневоднення, також в кондитерській або хлібопекарської, а також і в інших галузях промисловості. Нержавіюча сітка - стійка до корозії і до зовнішніх проявів навколишнього середовища. Нержавіюча сітка від компанії Ітера - це якість за прийнятною ціною, вся продукція відповідає ГОСТу.Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)